Předokenní rolety do překladu Heluz

Venkovní předokenní roleta vhodná pro instalaci do novostaveb. Schránka roleta je umístěná v překladu Heluz.

TENTO PRODUKT PŘIPRAVUJEME. DOPLNĚN BUDE V NÁSLEDUJÍCÍCH TÝDNECH.

POKUD O NĚJ MÁTE ZÁJEM JIŽ NYNÍ, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT A MY VÁM UDĚLÁME KALKULACI. KONTAKTUJTE NÁS ZDE: https://doplnkynaokna.cz/kontakt/

Předokenní rolety do překladu Heluz nabízíme v mnoha barevných provedeních, čímž roleta dodává Vaší budově dokonalý dekorační prvek.

Veškerý materiál je vyrobený s vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou), díky čemuž se rolety vyznačují vysokou otěruvzdorností a odolností vůči povětrnostním vlivům. Pevné materiály jsou překážkou před nezvanými hosty.

Mezi hlavní výhody těchto rolet patří dobrá akustická a tepelná izolace. V zimním období tak dochází k úspoře nákladů na vytápění, oproti tomu v letních měsících jsou místnosti chráněny před nadměrným teplem. Při použití venkovních rolet mohou úspory na vytápění a klimatizaci v průběhu roku dosahovat až 30 %. Akustická izolace produktu přináší výrazné snížení hluku pocházejícího z venkovního prostředí.

Na výběr máte z několika barevných variant + po dohodě lze nabídnout i jiné odstíny. Ovládání rolet probíhá buď manuálně (s popruhem nebo za pomocí navijáku) nebo za pomocí elektrického pohonu. U elektrické volby pohonu lze vybírat mezi použitím vypínače na stěně či komfortnějším dálkovým ovládáním. Jedním dálkovým ovládáním je možné ovládat i více rolet.

Předokenní rolety do překladu Heluz Vám rádi zaměříme, dovezeme a namontujeme. Máte tak jistotu, že výsledný produkt bude dokonalý a dle Vašich představ.

od

Další informace

Výhody venkovních rolet do překladu Heluz:

  • roleta nemá vlastní box, ale nachází se v překladu Heluz
  • různá barevná provedení materiálů umožňují přizpůsobit vzhled Vaší budově
  • odolnost proti povětrnostním vlivům a překážka proti nezvaným hostům
  • dobrá akustická a tepelná izolace
  • výběr mezi manuálním a elektrickým pohonem

Vlastnosti produktu:

  • šířka okna/dveří v rozmezí 500 až 2 700 mm (měřte minimálně ve 3 bodech, nejmenší naměřená hodnota je hodnotou výslednou)
  • výška okna/dveří v rozmezí 800 až 4 400 mm (měřte minimálně ve 3 bodech, nejmenší naměřená hodnota je hodnotou výslednou)
  • roleta se skládá z boxu, lamel a vodících lišt (grafický popis na obrázku)
  • ovládání k roletě je přivedeno zprava či zleva (zvolte z pohledu interiéru)

Cenu za dopravu a montáž kalkulujeme zvlášť. V případě zájmu do objednávky zaškrtněte políčko Dovoz + montáž produktu naší společností a poté budete našimi pracovníky kontaktováni.