Doplňky a okna Předokenní hliníkové rolety

Předokenní hliníkové rolety

Předokenní hliníkové rolety jsou proto ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní řešení stínící techniky, které ochrání nejen před slunečním světlem. Díky materiálu a konstrukci jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, ale i nezvaným hostům. Mezi klady rovněž patří velmi dobrá zvuková a tepelná izolace.

Venkovní rolety slouží také jako význačný dekorační prvek budov. Vyrábíme je v několika barevných provedeních včetně dekoru imitujícího dřevo.

V nabídce máme variantu rolet s přiznaným boxem hodící se pro stávající budovy, neboť box, do kterého se roleta navíjí je viditelný (přiznaný box). V případě nových budov (či rekonstrukce) je možné box usadit za omítku (varianta podomítkový box). Třetí variantou je speciální předklad Heluz nahrazující samotný box. Obdobně jako u druhé varianty tak není box pro navíjení viditelný. Pro tuto variantu však musí být uvažováno již při projektování stavby.

Předokenní hliníkové rolety nabízíme jak s manuálním, tak elektrickým pohonem. Přičemž při více pohodlné elektrické volbě pohonu si můžete vybrat mezi vypínačem na stěně či dálkovým ovládáním.