O společnosti Doplňky na okna

Společnost Doplňky na okna se na trhu se stínící technikou pohybuje již více jak 20 let. Na počátku jsme začali s montáží těsnění do oken a dveří a pro velké a kladné ohlasy na naší práci jsme přibrali do nabídky žaluzie a poté i sítě proti hmyzu, rolety – venkovní i vnitřní, střešní aj.

Působnost společnosti Doplňky na okna

Aktuálně působíme jako výrobce a prodejce stínící techniky. Kromě toho poskytuje i servis na stínící techniku. Sídlo společnosti je na rozhraní kraje Vysočina a Jihočeského kraje. Z toho vychází, že zaměření, montáž a servis zajišťujeme především ve městech Pelhřimov, Jihlava, Jindřichův Hradec, Třeboň či Tábor a jejich blízkém okolí. S rostoucí poptávkou se čím dál častěji dostáváme také na území ostatních krajů (Středočeský kraj, Praha, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj).

Produkty společnosti Doplňky na okna

Nabízíme široké spektrum stínící techniky. Mezi stěžejní patří zejména horizontální žaluzie v mnoha provedeních, sítě proti hmyzu do oken a dveří. V poslední době se velmi úspěšným produktem stávají venkovní rolety, které vyrábíme s manuálním, ale zejména s motorovým pohonem. Mezi portfolio našich produktů je nutné zařadit i další interiérové produkty stínící techniky, jako jsou textilní rolety, rolety den a noc, rolety do střešních oken či žaluzie do střešních oken, plisse žaluzie nebo venkovní žaluzie.

Budoucnost společnosti Doplňky na okna

Společnost Doplňky na okna se neustále rozvíjí. Po založení a zprovoznění webových stránek a e-shopu na přelomu roků 2022 a 2023 usilovně pracujeme na prodejně, kam si budete moct jednotlivé produkty jet osobně prohlédnout. Otevření showroomu plánujeme na jaře roku 2023 v Kamenici nad Lipou.

Doplňky na okna

 

Internetový obchod

U nás můžete vše zakoupit ihned a online.

Vyrábíme na zakázku

Zboží zajišťujeme na zakázku.

w

20 let zkušeností

Poradíme a doporučíme vhodné řešení.

NAŠI PARTNEŘI

Nevíte si rady?

Rádi Vám pomůžeme. Pro rychlý kontakt použité náš kontaktní formulář.