Plisé dveřní síť proti hmyzu

Plisé dveřní síť proti hmyzu je řešením navrženým především v zájmu úspory místa. Skvěle se hodí k montáži na terasové dveře a balkonové výklenky se šířkou až 4 m. Charakteristickou vlastností výrobku je použití speciální plisované síťky, která se při zavírání skládá jako harmonika a schová se do bočního profilu. Síť proti hmyzu tak zabere velmi málo místa a umožňuje optimální využití prostoru. Nijak tím však není omezena funkčnost dveří ani výhled ven.

Výhodou řešení produktu Plisé dveřní síť proti hmyzu je možnost odděleného seřízení napětí jednotlivých vodicích šňůr sítě proti hmyzu, což zajistí stabilitu její polohy. Systém se vyznačuje neobyčejně plynulým posuvem. Jeho používání je tak velmi snadné a nevyžaduje použití velké síly. Navíc konstrukce sítě proti hmyzu umožňuje její zastavení v libovolné poloze. Další předností tohoto řešení je nízký práh, který nijak neomezuje volný průchod. Konstrukce sítě proti hmyzu je vyrobena z extrudovaného hliníku, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti působení atmosférických vlivů.

Plisé síť dodáváme ve složeném stavu, k montáži postačí oboustranná lepící páska. V případě nedostatečného uchycení lepící páskou lze plisé síť přišroubovat, V tomto případě se síť připevní cca 1 cm od okraje rámu sítě, a to přišroubováním rámu sítě k rámu okna/dveří. Součástí dodávky není kromě samotné sítě žádný montážní materiál.

Fotky našich realizací si můžete prohlédnout na naší facebookové stránce

Návod na vyměření a montáž naleznete ZDE

od 4.997  s DPH

Dostupné na objednávku

Bílá
Tmavě hnedá
Antracit
Zlatý dub
Vyberte výšku prahu
Vyberte možnosti montáže. V ceně montáže není zahrnuta doprava. Součástí ceny je odvoz staré sítě.
Velikost:0m²
Základní cena
Cena varianty
Cena celkem